Tekirdağ Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Tekirdağ Beyaz Eşya Klima Kombi Servisi 0282 263 22 96

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi ve klima, teknik servisi. yapılan işlerde, firmamız tarafından bir yıl garanti sunuyoruz. Ayrıca yerinde tamir bakım onarım hizmeti sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızı, taşımadan parça değişmesi durumunda sizin gözetiminiz de eski çalışmayan parçaları yenisiyle değiştiriyoruz. Beyaz eşya, kombi yada klima eski performansından, dahi iyi çalışır duruma getirerek size teslim ediyoruz. Firma olarak değişen ve yenilik gösteren teknolojiyi, yakından takip edip sürekli kendini yeniliyoruz. Siz değerli müşterilerimize, gerekli hizmeti sunmayı bir hedef olarak görüyoruz.

Neden biz?

(15) yıllık köklü bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız alanında,  uzman deneyimli yerinde onarım tamirat yapabilecek, bilgi ve birikime sahip seçilmiş özel elemanlardır. Firmamızda çalışan ekiplerimiz sertifikalı ve belgeli onaylanmış çalışanlardır. Beyaz eşya servisi olarak, aynı gün servis hizmeti aynı gün onarım imkanı, bulunduğunuz konuma, en geç iki saat içinde servis olanağı, sunuyoruz. Fiyat fikstürü olarak, minimum hedeflerle en makul şekilde hizmet veriyoruz. Ayrıca telefon desteği soru görüş fiyat bilgisi veriyoruz. Tüketici dostu olarak fiyat bilgisi vermekten asla imtina etmiyoruz. Yedek parça olarak, kaliteli ve orijinal parça kullanıyoruz.

Evlerinizde yada ofisiniz de buzdolabı, fırın gibi beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Genellikle garanti süresi dolumu sonrasında buzdolabı, çamaşır makinesi, arıza ve bakım sebebiyle bizlere ulaşabilirsiniz. Tamir ve bakım hizmeti vermekte olan firmamız, alanında uzman teknik ekibi bulunmaktadır.

                                                            %100 müşteri memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, firmamız size arıza  hakkına ücretsiz bilgi paylaşımı yapan yaklaşıma sahiptir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına tüm marka ve modellere, servis vermekteyiz. Çevre semtlere acil teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Yerinde ve anında müdahale imkanı 7/24 esasına göre sizlere en kısa sürede çözüm ve hizmet vermekteyiz. Servis talebi durumunda anında aynı gün hizmet vermekteyiz. Size bir telefon kadar yakınız bizimle iletişime geçip fiyat almadan karar vermeyiniz.

Kullanım alanı çoğalan beyaz eşyalar, elektronik cihazlar oldukları için arızada vermektedirler. Arızası olan beyaz eşyaların, tamire ihtiyacı vardır. Evinizde kullandığınız buzdolabı bulaşık makinesi çamaşır makinesi arıza mı verdi? Paniğe kapılmayınız biz yanınızdayız. Bulunduğunuz konuma en geç iki saatte ulaşmaktayız. Yapmış olduğumuz hizmet sizlerin eşliğinde ve sizlerin isteği üzerine, parça değişimi yapılmaktadır. Yapılan parça değişimlerinde garantili olmakta ve yaptığımız hizmetlerin, her zaman yanındayız. Aklınıza takılan, her turlu bilgi ve hizmet alabilmek için bize ulaşabilirsiniz. 0282 263 22 96

                                                                              Çamaşır Makinesi Bakımı

Çamaşır makinesi, bakımı konusunda, rutin olarak çamaşır makinenizin, tahliye pompasını açarak içine kaçan, bozuk para ve çamaşır tellerini temizlemelisiniz. Ayrıca deterjan koyma haznesini de, ayda bir kere temizlemenizde, hem kireç açısından hem temizlik açısından, faydalı olacaktır. Ayrıca çorap ve iç çamaşırlarınızı, filede yıkamanız da fayda vardır. Kazana, kaçmaması için ceplerinizden çıkan bozuk para ve demir cisimlere de dikkat edilmelidir. Bunlar da kazan rulmanlarına, ve motora zarar verecek olumsuz şeylerdir.

Bulaşık makinesi, bakımı konusunda, bulaşık artıklarından, kalan yemek tortuları zamanla pompada, oluşan katranla alt süzgeçleri, tıkamaktadır bulaşıkların daha temiz çıkabilmesi, için süzgeçleri ayda, bir çamaşır sodası, ile temizlemenizde yarar vardır bulaşık makinenizde kırılan bardak yada tabak parçalarına dikkat etmenizde fayda var kırık cam parçaları pompa motoruna ve yıkama motoruna kaçıp arızaya sebep verebilmektedir bu duruma özellikle dikkat edilmesi birinci önceliktir.

Buzdolabı bakımı, konusunda olası dolap kokusu durumunda arkadaki motorun üzerindeki su tasını temizliğine önem verilmelidir buzluk kısmından gelen, beklemiş erimiş et ve dondurulmuş, gıdalardan gelen beklemiş su koku yapabilmektedir su tası temizliği, düzenli yapıldığında bu sorun ortadan kalkacaktır

Beyaz eşya tamirinde, yılların bilim ve birikimini siz değerli müşterilerimize, en iyi şekilde aktarmak için yıllardır, bilgi ve birikimimizi her gün değişen, teknolojiyi takip ederek kendimizi yineleyerek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına takip ediyoruz, ve sizlere sunuyoruz, güler yüzlü ve sertifikalı çalışan, ekiplerimizle sizlere en kısa sürede, aynı gün içinde hizmet vermeyi, görev ve politika olarak benimseyerek, çalışmaktayız beyaz eşyalarınızı, çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı, arızalarında arıza tespiti sonrasında, arızanızı aynı gün yerinde onarıyoruz, değiştirdiğimiz parçaları eskisinden daha iyi performanslı hale getirerek çalıştırıp, siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

 • Buzdolabı Servisi                                                                 
 • Bulaşık Makinesi Servisi
 • Çamaşır Makinesi Servisi                                                     
 • Klima Servisi
 • Kombi Servisi                                                                       
 • Kurutma Makinesi Servisi
 • Elektrikli Süpürge Servisi                                                     
 • Set Üstü Ocak Servisi
 • Fırın Servisi                                                                         
 • Derin Dondurucu Servisi
 • Ankastre Fırın Servisi                                                           
 • Davlumbaz Servisi    

HİZMETLERİMİZ-2                                                     

 • Hermatik Kombi Servisi                                                       
 • Petek ve Radyatör Temizliği
 • Yoğuşmalı Kombi Servisi                                                     
 • Split Klima Servisi
 • Salon Tipi Klima Servisi                                                       
 • Kaset Tipi Klima Servisi
 • Multi Klima Servisi                                                                 
 • Hava Perdesi Servisi 
 • Klima Periyodik Bakımı                                                         
 • Klima Filtre Temizliği
 • Chiller Klima Servisi                                                               
 • VRF Klima Servisi
 • Fancoil Servisi                                                                       
 • Arıza, Bakım Ve Tamirat İşlemleri