Süleymanpaşa Amana Beyaz Eşya Servisi 02824092136

Amana Buzdolabı Nasıl Sıfırlanır

Devre kesiciyi (leri) kapatarak veya ürünü 5 – 10 dakika boyunca çıkararak kapatın. Devre kesicileri açarak veya ürünü tekrar prize takarak güç ünitesini açın. Soğutma fonksiyonunun açık olduğundan emin olun. Kontrol paneli işlevselliğini test edin. Detaylı bilgi için buradan destek alabilirsiniz. Farklı sorunlar yaşamanız halinde burayı ziyaret edin

Tekirdağ Amana beyaz eşya teknik servis firmamız tüm Tekirdağ Süleymanpaşa halkının beyaz eşya ürünlerine Tekirdağ ilinin en kaliteli teknik servis hizmetini, işinin ehli teknik ekibinin yanında birde bütçe dostu fiyatlar ile sunmaktadır. Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak istiyorsanız bizi  0282 409 21 36 nolu telefonumuzdan veya biz sizi arayalım formumuz aracılığı ile iletişim bilgilerinizi bize göndererek bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Amana beyaz eşya teknik servisimiz buzdolaplarınızda şu şikayetlerden biri var ise; buzdolabım soğutmuyor, buzdolabı ses çıkarıyor, buzdolabı arıza kodu gösteriyor, buzluk donma yapıyor, buzdolabının alt kısmı soğutmuyor, buzdolabının buzluk kısmı soğutmuyor tarzı şikayetlerinize hemen müdehale edip mağduriyetinizi gideriyoruz. Amana çamaşır makineniz ise altından su akıtıyor, çok ses çıkarıyor, kapağı açılmıyor ve çamaşırlarınız içinde kaldıysa, hiç çalışmıyor ve elektrik gelmiyor ise hemen bizi arayabilirsiniz en kısa süre içerisinde cihazınız onarılacak ve ilk günkü kullanmaya devam edebileceksiniz. Amana bulaşık makineniz altından su akıtıyor ise yada temiz yıkamıyor ve suyu ısıtmıyorsa, hiç çalışmıyorsa, pervanelerinden biri veya ikiside kırıksa, sepetinde bir problem var ise hemen bizi arayın ve sorununuzu en kısa süre içerisinde giderelim. Amana klimanız iyi soğutmuyor, klimanız iyi ısıtmıyor, klimanız hiç çalışmıyorsa yada klimanızın bakıma ihtiyacı varsa, klimanızı söktürüp başka yere taktırıcaksanız veya dış ünite çok ses yapıyorsa hemen bizi arayın en kısa süre içerisinde sorununuzu çözelim. Kombiniz petekleri ısıtmıyorsa, kombiniz suyu ısıtmıyorsa, kombinizin bakıma ihtiyacı varsa veya arıza kodu gösteriyorsa hemen bizi arayın ve en kısa süre içerisinde müdehale edip sıkıntınızı giderelim. Amana marka fırınınızın doğalgaz dönüşümü yapılması gerekiyorsa bu konudada sizlere en hızlı hizmeti sunuyoruz.

Süleymanpaşa Amana beyaz eşya teknik servisi olarak haftanın her günü ve her saati hizmetinizdeyiz, bizi gecikmeden arayın ve en kısa süre içerisinde probleminiz çözülsün. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İrtibat telefonumuz 0282 409 21 36 hemen arayın en kısa süre içerisinde sıkıntınızı giderelim ve bunu en uygun fiyatlar ile yapalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir